Запрошення
«Йога є безцінним даром давньої традиції Індії. Вона втілює в собі єдність душі і тіла; думки і дії; стриманість і реалізацію своїх можливостей; гармонію між людиною і природою, цілісний підхід до здоров'я і благополуччя. Мова йде не тільки про фізичні вправи, а про набуття почуття єдності з самим собою, з усім світом і природою. Зміна нашого способу життя і вдосконалення свідомості може допомогти нам впоратися з наслідками зміни клімату. Давайте разом працювати над прийняттям рішення про Міжнародний день йоги»

Шрі Нарендра Моді

Програма святкування у Чернігові

Дата: 20 червня 2016 року
Місце: Центральный парк культуры и отдыха подивитись на картi

10.00 Сур’я Намаскар
10.30 Хатха-йога
11.30 Повне дихання йогів
12.00 Гімнастика з корекція хребта
12.30 Майстер-класи за напрямками: баланс-йога та слек-лайн, аер-йога (повітряна йога), прасу-йога (йога для вагітних)
14.30 Майстер-клас з ведичної кухні
15.30 Гімнастика для зору
16.00 Майстер-клас з йогічних мудр
16.30 Майстер-клас з парної хатха-йоги
18.00 Концерт
Малювання Мехенді протягом дня

yogasattva.cn.ua - Чернігівська лінія хатха-йоги
yoga.cn.ua - Чернігівський центр йоги УФЙ

Органiзацii, які братимуть участь

Ukrainian Federation of Yoga

УФЙ - це найстаріша і найбільш потужна школа йоги в Україні з унікальною методикою викладання, сучасним науково обгрунтованим підходом до практики, і власною базою наукових досліджень в області йоги і йоготерапії.

Prasu Yoga

Підготовка до материнства за допомогою практик йоги - знайомить з особливостями занять йогою під час вагітності і після пологів, закономірностями природнього розродження, секретами грудного вигодовування, принципами раннього розвитку дітей.

Yoga Travel

Ukrainian Institute of Yoga and Yoga Therapy

Українскький Інститут Йоги та Йоготерапії – громадська організація, головною метою діяльності якої є сприяння розвитку Йоги як системи, спрямованої на розвиток людини та розвитку Йоготерапії, як системи оздоровчих та розвиваючих людину практик.

Прийняти участь