Запрошення
«Йога є безцінним даром давньої традиції Індії. Вона втілює в собі єдність душі і тіла; думки і дії; стриманість і реалізацію своїх можливостей; гармонію між людиною і природою, цілісний підхід до здоров'я і благополуччя. Мова йде не тільки про фізичні вправи, а про набуття почуття єдності з самим собою, з усім світом і природою. Зміна нашого способу життя і вдосконалення свідомості може допомогти нам впоратися з наслідками зміни клімату. Давайте разом працювати над прийняттям рішення про Міжнародний день йоги»

Шрі Нарендра Моді

Програма святкування у Дніпропетровську

Дата: 20 червня 2016 року
Місце: Фестивальний причал

7.00 Практика "Сурья Намаскар" - комплекс йоги, присвячений привітання Сонця
16.00 Офіційне відкриття
16.30 Презентація учасників
17.00 - 19.30 Проведення учасниками майстер-класів і показових виступів з різних напрямків йоги, лекцій на тему Йоги і медитації, індійської кухні, аюрведою і астрології.
19.30 - 21.00 Концерт і церемонія закриття.

Програма заходів по локаціях:
Українська Федерація Йоги:
− майстер-клас з балансовими і рівноважним асанами інструктора Української Федерації Йоги Дмитра Слюсаренко
− демонстрація комплексу парної йоги "Синергія сили і гнучкості" від Андрія Руденка та Олени Фальковський
− демонстрація комплексу по акро-йоги "WOW-Yoga" від Оксани Захарової і Льолі Саєнко
− демонстрація комплексу парної йоги "Ранкове пробудження" від Анни Максаковою і Івана Головача
− майстер-клас інструктора Української Федерації Йоги Романа Шаповала "Йога-здоров'я хребта"
− лекція інструктора Української Федерації Йоги Романа Шаповала "Медитативних практики в Йогі"
Студія "Ом Шанті"
Студія Йоги "Дзен": Yoga23
Центр "Аюрведа": Безкоштовна пульсова діагностика і аюрведическая консультація від індійського фахівця Шайджі Меттью
Студія йоги «Yoga Live Studio»
Студія «Hatha Yoga»: Майстер-клас "Йога для дітей", Майстер клас "соматика йога"
Всесвітній Університет Брахма Кумарис
 з 16 до 19.30
− Простір тиші і самоспоглядання
− Виставка, присвячена Стародавньому духовному знанню Раджа Йоги і медитації
− Пункт обміну недоліків на чесноти
з 18.30 до 19.15
− Бесіда про правильне харчування
Центр Сахаджа йоги
Міжнародне товариство свідомості Крішни

Органiзацii, які братимуть участь

Ukrainian Federation of Yoga

УФЙ - це найстаріша і найбільш потужна школа йоги в Україні з унікальною методикою викладання, сучасним науково обгрунтованим підходом до практики, і власною базою наукових досліджень в області йоги і йоготерапії.

Prasu Yoga

Підготовка до материнства за допомогою практик йоги - знайомить з особливостями занять йогою під час вагітності і після пологів, закономірностями природнього розродження, секретами грудного вигодовування, принципами раннього розвитку дітей.

Yoga Travel

Vriddhi Yoga

Активна та статусна людина зазвичай свідомо крокує шляхом розвитку. Вріддхі Йога розгортає задачі для практика з огляду на більш високий рівень його задач Зрілої особистості.

Cтудія йоги «Ом Шанті»

Cтудія йоги «Дзен»

Студія «Дзен» - це унікальне місце, де кожен може відкрити себе! Де кожен зможе знайти той напрямок, який найбільш буде підходить по духу і світогляду! У студії розроблені і подані майстерні, які об'єднуються в схожі напрямки!
В рамках святкування Дня Йоги в Дніпрі студія "Дзен" із задоволенням представить Наше улюблене напрямок в йозі - Yoga23! Чекаємо Всіх на фестивальному причалі на нашому майданчику! Вас там будуть зустрічати наші професійні тренера - Цуканова Ольга і Довбня Дарина!

Центр “Аюрведа”

Ми є першим аюрведичним центром оздоровлення в Західній Європі, що несе не тільки індійську систему лікування, але передаючи її сутність і дух завдяки головному лікарю - висококваліфікованому індійському фахівцю з величезним практичним досвідом, фахівцям і масажистам, які здобули освіту в кращому ведичному університеті Індії, оливам, травам і медичних препаратів, виготовленим в чистому індійському природному середовищі і атмосфері спокою і релаксації відтвореної нами для Вашої зручності і максимального комфорту.

Cтудія йоги «Yoga Live Studio»

Cтудія йоги «Hatha Yoga»

"..У Своїй практиці прагну дотримуватися саме комплексного, цілісного підходу, приділяючи увагу і тілесним практикам, і дихальним вправам, і медитації. На своїх заняттях перш за все приділяю уваги відбудові асан, індивідуальний підхід (наскільки це можливо) тому що кожна людина має певну конституцію і відповідно вибудовується практика .... "

Всемирный Университет Брахма Кумарис

Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет є культурно-просвітницькою організацією, що діє у 137 країнах світу та ставить за мету відродження загальнолюдських цінностей та гармонійних взаємовідносин у всіх сферах життя, соціальне оздоровлення суспільства, встановленню спокою та миру на всіх рівнях.
У Дніпрі Університет представляють волонтери, які вивчають в ньому духовне знання та медитацію Раджа-йоги.

Центр Сахаджа Йоги

Міжнародне товариство свідомості Крішни

Ukrainian Institute of Yoga and Yoga Therapy

Українскький Інститут Йоги та Йоготерапії – громадська організація, головною метою діяльності якої є сприяння розвитку Йоги як системи, спрямованої на розвиток людини та розвитку Йоготерапії, як системи оздоровчих та розвиваючих людину практик.

Прийняти участь