Запрошення
«Йога є безцінним даром давньої традиції Індії. Вона втілює в собі єдність душі і тіла; думки і дії; стриманість і реалізацію своїх можливостей; гармонію між людиною і природою, цілісний підхід до здоров'я і благополуччя. Мова йде не тільки про фізичні вправи, а про набуття почуття єдності з самим собою, з усім світом і природою. Зміна нашого способу життя і вдосконалення свідомості може допомогти нам впоратися з наслідками зміни клімату. Давайте разом працювати над прийняттям рішення про Міжнародний день йоги»

Шрі Нарендра Моді

Програма святкування у Харкові

Дата: 20 червня 2016 року

ПЛОЩА СВОБОДИ 9.00 - 13.00
― Сурьянамаскар - ранковий комплекс вітання Сонцю разом з ногами. Зможе кожен!
― Флешмоб «ЙОГА-YOGA» - змайструй своїми тілами величезні літери на площі, стань частиною «йоги»!
― А також багато йоги, веселий фотостенд і йога-талісман в подарунок.

FELDMAN ECOPARK 12.00 – 19.00
― Майстер-класи з різних напрямками йоги.
― А також розпис хною-мехенді, фотостенди, арт-куточок, розучування поз тварин, індійські танці.
Автобуси АВЕК - Екопарк відправляються в 14.30 і 15.10

ГАЛЕРЕЯ АВЕК 13.00 - 15.00
Лекції:
13.15 «Нюанси практики під час вагітності» Євсюкова Вікторія, керівник Прасу Йога Україна
14.00 «Медитація проти прокрастинації. Поради на кожен день!» Ксенія Щербак, інструктор Української Федерації Йоги
14.30 «Йога - оздоровлення через дихання» Ахрамеєва Олена, лікар-йоготерапевт

З 11 по 30 червня
Виставка YogaTravel «Світ очима йогів»

(вул. Сумська, 70, Атріум)

Спонсори програми

Інформаційні спонсори

Органiзацii, які братимуть участь

Ukrainian Federation of Yoga

УФЙ - це найстаріша і найбільш потужна школа йоги в Україні з унікальною методикою викладання, сучасним науково обгрунтованим підходом до практики, і власною базою наукових досліджень в області йоги і йоготерапії.

YOGA «Махараджа»

Здоров'я і молодість всупереч екології та шаленому ритму життя в сталевих джунглях. Ми пропонуємо Вам йогу - науку, що дарує впевненість у своїх силах, здатність долати свої слабкості, відкриту доброзичливість і спокій.

Йога-студія “Дом Солнца"

Студія йоги "Будинок Сонця" з 2010 р цілеспрямовано розвиває різні напрями йоги, цигуну і трайблу. Професійні інструктори, щира атмосфера. Необмежені можливості для вашого розвитку!

Федерація вчителів кундаліні йоги

Кундаліні Йога з Марією Федосєєвою - Йога усвідомлення Школи Йоги Бхаджана. Головна мета кундаліні-йоги - пробудження внутрішньої енергії і розширення свідомості. Заняття цією практикою допомагають домогтися рівноваги, цілісності і гармонії в житті, а також звільнитися від залежностей.

Студія кундаліні йоги “Джио”

Кундаліні Йога Школи Йоги Бхаджана - це ґрунтовний і вичерпний напрямок йоги, в якому поєднуються медитації, мантри, фізичні вправи і дихальні методики. Основна мета цієї практики - пробудити усвідомленість, знайти внутрішню силу і спокій.

Prasu Yoga

Підготовка до материнства за допомогою практик йоги - знайомить з особливостями занять йогою під час вагітності і після пологів, закономірностями природнього розродження, секретами грудного вигодовування, принципами раннього розвитку дітей.

Cтудія йоги “Шанти”

Професійна медично обґрунтована практика йоги в Харкові. Традиції йоги вивчаються нами у Індійських і західних вчителів і пропускаються крізь призму медичних знань, для відбору найефективніших технік і підходів, щоб ви досягли максимально швидкого і стійкого ефекту від занять.

Мистецтво життя

Art of Living - це волонтерська, гуманітарна, освітня організація, що займається стрес-менеджментом та благодійними ініціативами. Заснована в 1981 році Шрі Шрі Раві Шанкаром, функціонує більш ніж у 155 країнах світу.

VEDALIFE TEAM

Ми - це студія йоги Vedalife. Вже більше ніж п'ять років популяризуємо різноманітні види йоги та ведичну культуру. Проводимо безкоштовні фестивалі влітку кожного року. Двері наших студій у Києві та Харкові завжди відчинені.

Cтудія йоги “Шантарам”

Хочемо представити нашу студію йоги Айенгара «Шантарам» з домашньою, затишною атмосферою і високим рівнем комфорту. Ми хотіли створити щось особливе - місце, де можна буде знайти все найкраще під одним дахом.

Yoga Travel

Vriddhi Yoga

Активна та статусна людина зазвичай свідомо крокує шляхом розвитку. Вріддхі Йога розгортає задачі для практика з огляду на більш високий рівень його задач Зрілої особистості.

Асоціація Сахаджа Йогів України

Асоціація Сахаджа Йогів України є частиною всесвітнього духовного руху Сахаджа Йога. Основою якої є пробудження внутрішньої енергії людини та досягнення стану усвідомлення без думок через медитацію.

Look Like

Студія боді-арту Євгенії Грін "LOOKLIKE" - мехенді, грим та дитячий аквагрим. Тільки професійні безпечні матеріали. Тільки найкрасивіші малюнки. Тільки найбільш затребувані і дієві курси навчання.

Сахаджа Йога Слобожанщини

Сахаджа Йога - це унікальний метод медитації, спрямований на встановлення внутрішнього балансу фізичного, емоційного і ментального стану человека.Сахаджа Йога є методом отримання реального досвіду самоспоглядання і світогляду. Вона заснована на досвіді Самореалізації, доступному кожній людині з народження. Самореалізація - це переклад з санскриту терміна "атма Сакшат кар", що дослівно означає "прояв свого духу". Це не ментальний процес, що не гіпноз і не самонавіювання. У Сахаджа Йоги Її можна відчути як прохолодний вітерець над головою і на руках. По суті, Самореалізація - це енергетична трансформація людини.

Ukrainian Institute of Yoga and Yoga Therapy

Українскький Інститут Йоги та Йоготерапії – громадська організація, головною метою діяльності якої є сприяння розвитку Йоги як системи, спрямованої на розвиток людини та розвитку Йоготерапії, як системи оздоровчих та розвиваючих людину практик.

Прийняти участь