Запрошення
«Йога є безцінним даром давньої традиції Індії. Вона втілює в собі єдність душі і тіла; думки і дії; стриманість і реалізацію своїх можливостей; гармонію між людиною і природою, цілісний підхід до здоров'я і благополуччя. Мова йде не тільки про фізичні вправи, а про набуття почуття єдності з самим собою, з усім світом і природою. Зміна нашого способу життя і вдосконалення свідомості може допомогти нам впоратися з наслідками зміни клімату. Давайте разом працювати над прийняттям рішення про Міжнародний день йоги»

Шрі Нарендра Моді

Програма святкування в Івано-Франківську

Місце проведення: Площа біля Івано-Франківського драмтеатру ім. І.Франка. На випадок дощу - фойє драмтеатру. подивитись на картi
Дата: 20 червня 2016 року

11:00 - Йога флешмоб "Привітання сонцю"
11:30 - 16:00 Серія безкоштовних майстер-класів від інструкторів Івано-Франківських шкіл йоги.
16:00 - Індійський танцювальний перформанс від школи розвитку жіночності "Дакіні". Місце проведення: приміщення школи йоги і танцю "KAMALA", вул.Довга 42А
18:00 - Відкрита лекція "Місце хатха-йоги в системі йоги", читає інструктор УФЙ Оксана Шестопалова

Зареєструйся на www.yoga-if.in.ua та долучайся до заходів на честь святкування Міжнародного Дня Йоги у Франківську.
Детальну інформацію можна отримати за тел: 095 388 8880

Спонсори програми

Інформаційні спонсори

Органiзацii, які братимуть участь

Ukrainian Federation of Yoga

УФЙ - це найстаріша і найбільш потужна школа йоги в Україні з унікальною методикою викладання, сучасним науково обгрунтованим підходом до практики, і власною базою наукових досліджень в області йоги і йоготерапії.

Prasu Yoga

Підготовка до материнства за допомогою практик йоги - знайомить з особливостями занять йогою під час вагітності і після пологів, закономірностями природнього розродження, секретами грудного вигодовування, принципами раннього розвитку дітей.

Yoga Travel

Спілка Сахаджа Йоги України (ГО "Джерело")

Ваша студія YOGI

Йога-студія "Намаскар"

Ukrainian Institute of Yoga and Yoga Therapy

Українскький Інститут Йоги та Йоготерапії – громадська організація, головною метою діяльності якої є сприяння розвитку Йоги як системи, спрямованої на розвиток людини та розвитку Йоготерапії, як системи оздоровчих та розвиваючих людину практик.

Прийняти участь