Запрошення
«Йога є безцінним даром давньої традиції Індії. Вона втілює в собі єдність душі і тіла; думки і дії; стриманість і реалізацію своїх можливостей; гармонію між людиною і природою, цілісний підхід до здоров'я і благополуччя. Мова йде не тільки про фізичні вправи, а про набуття почуття єдності з самим собою, з усім світом і природою. Зміна нашого способу життя і вдосконалення свідомості може допомогти нам впоратися з наслідками зміни клімату. Давайте разом працювати над прийняттям рішення про Міжнародний день йоги»

Шрі Нарендра Моді

Програма святкування у Львові

Понеділок, 20 червня

10:00 — 11:00 парк ім.Ів.Франка (головна алея) Спільний комплекс всіх практикуючих йогу у Львові «Привітання Сонцю» (Sūrya namaskāra)
11:00 парк ім.Ів.Франка (верхня тераса) Урочисте відкриття святкування
11:30 — 19:00 парк ім.Ів.Франка Встановлення та виготовлення інсталяції творчою командою на тему «Символ йоги в нашому місті» Фотовиставка «Йога - мій спосіб життя» Розпис тіла хною (мехенді)
11:30 — 13:30 парк ім.Ів.Франка (верхня тераса, локації 1-5 та нижня тераса, локація 6,7) Проведення майстер класів з йоги від різних шкіл на спеціально організованих ділянках парку
14:00 — 15:00 парк ім.Ів.Франка (верхня тераса) Танцювальний концерт
15:30 — 18:30 парк ім.Ів.Франка (верхня тераса, локації 1-5 та нижня тераса, локація 6,7) Проведення майстер класів з йоги від різних шкіл на спеціально організованих ділянках парку
19:00 — 20:00 парк ім.Ів.Франка (головна алея) Спільний комплекс всіх практикуючих йогу у Львові «Привітання Сонцю» (Sūrya namaskāra)
20:00 — 21:00 парк ім.Ів.Франка (верхня тераса) Концерт-подарунок від школи танцю на пілоні «SandraDanceSchool»

*На випадок дощу, святкування переноситься у Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Вівторок, 21 червня
коворкінг-центр «CoMMuna» (вул.Галицька, 1, 2-й поверх)

17:30 — 18:30 – Відкрита лекція Євгенії Шаргородської, лікаря-генетика, інструктора Прасу Йога Україна «Особливості періоду вагітності та вплив йоги на вагітність» 
18:30 — 19:30 – Відкрита лекція Наталії Моголівець, інструктора йоги Української федерації йоги «Як зрозуміти себе або навіщо мені практикувати йогу?»
19:30 — 20:30 – Відкрита лекція Ольги Головні, лікаря-кардіолога, лікаря-йоготерапевта, інструктора йоги Української федерації йоги «Йоготерапія серцево-судинної системи. Нові можливості оздоровлення шляхом йоги»
20:30 — 21:30 – Відкрита лекція Оксани Шестопалової, інструктора йоги Української федерації йоги «Основні школи хатха-йоги»

Генеральний спонсор

Спонсори програми

Інформаційні спонсори

Органiзацii, які братимуть участь

Ukrainian Federation of Yoga

УФЙ - це найстаріша і найбільш потужна школа йоги в Україні з унікальною методикою викладання, сучасним науково обгрунтованим підходом до практики, і власною базою наукових досліджень в області йоги і йоготерапії.

Prasu Yoga

Підготовка до материнства за допомогою практик йоги - знайомить з особливостями занять йогою під час вагітності і після пологів, закономірностями природнього розродження, секретами грудного вигодовування, принципами раннього розвитку дітей.

Green Tara

Green Tara - центр йоги Айєнгара. Заняття з класичної йоги за методом Б.К.С. Айєнгара для людей, незалежно від віку, рівня фізичної підготовки, ступеня гнучкості та стану здоров'я. Єдиний у Львові обладнаний зал для занять йогою Айєнгара. Викладає сертифікований вчитель за методикою Айєнгара.

Львівське відділення, Українська федерація йоги

Навчання проводиться за наступними напрямками: · Хатха йога, а також силова, спортивна і ергономічна йога. Вплив на психіку і тонкі тіла за допомогою роботи з фізичним тілом · Техніки медитації і психопрактик · Чакральна психодіагностика · Законознавство, методи усунення неприродних форм поведінки · Методи управління несвідомим · Йога соціальних взаємодій. Усвідомлена робота з енергетичними зав'язками в міжособистісних відносинах · Психологія, культурологія та філософія в контексті йоги · Джнана йога та інтелектуальний тренінг · Йога подорожей. Досвід подорожей як джерело розвитку і самовдосконалення · Йоготерапія. Терапевтичне використання вправ йоги. Побудова індивідуальних лікувальних і оздоровчих комплексів. Очисні процедури йоги · Силові та екстремальні тренінги. Напрацювання ефективних форм самореалізації та поведінки в конфліктних ситуаціях. Розвиток маніпури · Езотерика парних відносин. Тантра. Свадхістханні тренінги. Контроль емоційної та сексуальної енергії · Йога для середнього віку ( +35 )

Львівське відділення, Прасу Йога

Підготовка до материнства за допомогою практик йоги - знайомить з особливостями занять йогою під час вагітності і після пологів, закономірностями природнього розродження, секретами грудного вигодовування, принципами раннього розвитку дітей, а також дізнаються секрети того, як розвинути сексуальність, соціальну успішність, мудрість і інші якості архетипічної Жінки, заходячи в новий етап життя - в материнство.

Студія Сергія Пляшечко Йога Садхана

Основний напрямок - популяризація та практичне запровадження хатха йоги у Львові. Тренувальні програми студії: тренувальна система YOГА23, хатха йога, практики по Сі Лам Дао - "пульсуюча квітка", цигун.

Йога арт-студія Коралі

Коралі - йога арт-студія. Представлені різні стилі йоги: хатха-йога, йога23, сукшма-вьяяма, йога Біхарської школи, йога для вагітних та йога для дітей. Окрім занять йогою, тут можна взяти участь у творчих майстер класах, навчитися малювати і спробувати тайський масаж.

Дім Йога

Dim Yoga і Аштанга Йога в Україні - проект, який об’єднав в собі йога-студію та магазин йога-речей. Це світ йоги та здорового способу життя, який наповнює, розвиває та дає більше, ніж просто спортзал.

Йога-студіо фітнес-мережі Форевер

Викладання хатха йоги за напрямками: йога-вішаманьяса, йога-фіт, аштанга-він’яса йога. Проектом йога-студіо є йога-табір «Прана», де вивчають хатха йогу та йоготерапію за системою Шрі Свамі Шивананди «Сахаджі Дгауті Крійя».

Студія йоги Пташка

Заняття з комплексної йоги. Працюємо як з тілом, так і з розумом, впливаючи на стан розуму через роботу з фізичним тілом і навпаки.

Mantra House

Mantra house - студія медитації та йоги. Заняття по хатха йозі, інтуїтивному малюванню, вокальні та барабанні майстер класи. Також, у нас можна навчитись давнім технікам мантра-медитації, відчути на собі ефект йога-нідри та приєднатися до неформальних mantra-вечірок.

Студія йоги Yogin

Yogin - студія йоги. Основний напрямок роботи – це популяризація хатха йоги, здорового способу життя, переосмислення меж своїх можливостей, саморозвитку та удосконалення. Система теоретичних і практичних аспектів йоги, просіяних через призму досвіду і практики.

Львівське відділення, Український інститут йоги та йоготерапії

Громадська організація, головною метою діяльності якої є сприяння розвитку йоги як системи, спрямованої на розвиток людини та розвитку йоготерапії, як системи оздоровчих та розвиваючих людину практик.

ГраVitiЙога

ГраVitiЙога - студія левітації. Головний принцип роботи тренажера ГраVitiЙога полягає у взаємодії тіла з гравітацією. В процесі тренувань лінії тіла природно розправляються і витягуються без зайвих навантажень.

Фітнес студія «Alfa Gravity»

Фітнес студія «Alfa Gravity» Інтегральний функціональний тренінг.

Yoga Travel

Vriddhi Yoga

Активна та статусна людина зазвичай свідомо крокує шляхом розвитку. Вріддхі Йога розгортає задачі для практика з огляду на більш високий рівень його задач Зрілої особистості.

Прийняти участь